Районна газета

ЧЕТВЕРТИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КЛАСИЧНОГО ПАУЕРЛІФТИНГУ

Нещодавно в Києві пройшов четвертий чемпіонат України з класичного пауерліфтингу

Силові випробування включали в себе: жим штанги лежачи, присідання зі штангою і станову тягу(відрив штанги від підлоги) та народний жим.

В чемпіонаті приймали участь близько 100 учасників із всієї України і були навіть представники з Криму. Білопілля представляли спортсмени, що займаються у фізкультурно-оздоровчому клубі при районному центрі «Спорт для всіх», який дає можливість тренуватися юнакам та дівчатам, які захоплюються пауерліфтингом.

Для команди юніорів нашої збірної під керівництвом тренера Андрія РАГУЛІНА, чемпіонат такого рівня був вперше.

Вихованка Білопільської загальноосвітньої школи-інтернат Альона ІВАШИНА виявилася не тільки гарною, але й найсильнішою серед дівчат всіх вікових груп та вагових категорій та була нагородженя золотою медаллю. Її можна назвати справжнім відкриттям чемпіонату, коли Альона підходила до виконання вправи, то навіть кремезні чоловіки вболівали за неї. Такій наполегливості, як у дівчини можна було тільки позаздрити. Боротьба була не по жіночому жорсткою. Свою найближчу суперницю в кожній дисципліні, вона залишала далеко позаду. Коли Альонка в дисципліні станова тяга підняла 85 кг, зал взірвався оплесками від захоплення. Загальна вага, яку підняла дівчина 190кг, це при тому що її власна вага майже в 4 рази менша, це феєричні результати. Враховуючи те що цим видом спорту вона займається, трішки більше 1 місяця, а в своєму багажу уже має зайняте перше місце на обласних змаганнях і золото на всеукраїнському чемпіонаті.

Не менше вразив київську публіку і ХИЖНЯК Олег. Він виступив в дисципліні народний жим, за умовами цього різновиду потрібно підняти штангу вагою55 кг. лежачи, якомога більше раз. Олегу вдалося це зробити 67 раз, чим і вразив журі, при власній вазі 69кг. чим не дав суперникам шансів на перемогу. Під час підведення підсумків Олегу присвоєно звання «кандидата в майстри спорту», за результатом виконих нормативів.

Ще один вихованець Андрія Рагуліна учень 8 класу Білопільської загальноосвітньої школи-інтернат БАСАРАБ Сергій, що займається пауерліфтингом 2 місяці, за цей час показав уже свої здібності на обласному змаганні, де отримав срібло, поступившись місцем лише хлопчику, чиї досягнення занесені в книгу рекордів України, як найсильнішої дитини України .

Цього разу рівних Сергію серед юніорів не було. Він визнаний найменшим, за віком учасником, бо хлопцю лише 14 років, а він уже чемпіон України з пауерліфтингу. До цього привели плідні тренування в залі, бо підняв він 52 кг. при власній вазі 45кг.