Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

У першості міста Білопілля з класичного жиму штанги лежачи без використання спеціальної екіпіровки та чемпіонат області з жиму лежачи серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями взяли участь 70 спортсменів з Охтирки, Краснопілля, Сум та Білопілля

Перед початком змагань спортсмени, вболівальники та глядачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час голодоморів в Україні

«Білопільщина активно долучається до реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту. Для цього створюються всі необхідні умови: будуються нові сучасні майданчики, забезпечено функціонування 86 спортивних секцій, гуртків та груп спортивного напрямку. Цьогоріч в районі проведено 29 спортивно-масових заходів, поновлюється спортивний  інвентар та спортивна форма», - сказала під час вітального виступу заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Віта КОРНІЄНКО.

Посадовець наголосила, що пріоритетним завданням влади є виховання здорового покоління, яке буде продовжувати справу славних вихідців із Білопілля - чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, чемпіонів  Європи і світу».

Віта Корнієнко закликала підтримати учасників та побажала вдалого виступу, міцного здоров'я, щастя й успіхів.

Під час змагань спортсмени демонстрували свою майстерність та неабияке бажання до перемоги.

У кожній ваговій категорії були визначені переможці та призери і нагороджені дипломами.

Також присутні мали змогу переглянути концертну програму, підготовлену учасниками циркової студії «Посмішка» Центру дитячої та юнацької творчості, хореографічними колективами Білопільського районного будинку культури й дитячої музичної школи.