Районна газета

СПОРТИВНІ ЗАХОДИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів спортивні заходи, які включали в себе змагання з жиму штанги лежачи та настільного тенісу

У тренажерному залі зібралися важковаговики, щоб позмагатися у народному жимі штанги лежачи – жим штанги вагою 50 кг на максимальну кількість разів.

Але перед змаганнями чоловіків своє вміння вправлятися зі штангою продемонстрували дівчата. У підсумку найкращий результат показали Олена ГРИЩЕНКО, Валентина АВРАМЕНКО та Юлія ГАЛИЦЬКА і посіли ІІ та ІІІ місце відповідно.

У чоловіків 3 рік поспіль, у цьому виді змагань, не було рівних Олегу ХИЖНЯКУ з результатом – 67 разів, другим був Сергій РЕМЕНЬКОВ, третім – Ігор ДУДАРЄВ.

У спортивному залі Білопільської спеціалізованої школи №1 майстри малої ракетки виявляли найкращого тенісиста. Зважаючи на чималу кількість учасників, їх було розподілено на дві підгрупи. За підсумками тривалої боротьби до фіналу потрапили чотири найкращі, які в очному протистоянні виявили трійку призерів турніру: І місце – Денис БАРИШ, ІІ – Роман ЗАПОРОЖЕЦЬ, ІІІ – Олександр КАЛЬЧЕНКО.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Білопільського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».