Районна газета

У СУМАХ ПРОЙДЕ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

З 17 по 19 лютого кращі спортсмени з усієї країни змагатимуться за право представляти Україну на міжнародному рівні

«Це надзвичайно важлива подія для всієї Сумщини, тож нашим завданням є проведення чемпіонату на належному рівні. Окрім цього, також ми повинні достойно представити на Чемпіонаті нашу область», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час засідання комітету з підготовки та проведення на території Сумської області Чемпіонатів України з легкої атлетики.

Як повідомив президент Федерації легкої атлетики Сумської області Володимир ПІДЛІСНИЙ, переможці цих змагань будуть запрошені до участі у 34-му Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який буде проходити 3-5 березня в Белграді, Сербія. Для цього їм необхідно буде виконати у встановлені терміни відповідні кваліфікаційні вимоги та нормативи.

Ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ запевнив присутніх, що легкоатлетичний манеж СумДУ, який було обрано місцем проведення змагань, вже готовий приймати найкращих легкоатлетів України і стане чудовим майданчиком для нових спортивних досягнень.

Урочисте відкриття заходу відбудеться 17 лютого о 16:15 у легкоатлетичному манежі СумДУ.