Районна газета

КОМПЛЕКСНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

17 лютого 2017 року на базі Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 розпочалися комплексні спортивні змагання серед установ та організацій м. Білопілля

До програми змагань входять: волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Всіх присутніх з початком змагань привітали завідувач сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Лідія КАЛЬЧЕНКО та заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ.

У цьому заході взяли участь працівники Білопільського відділення поліції, прикордонної служби, Білопільського РЕМу, ТОВ «Білопілля Теплосервіс», КП «Водоканал Білопілля», управління соціального захисту населення, відділу освіти райдержадміністрації, збірні команди державних службовців та місцевого самоврядування.

У перший день змагань переможцями та призерами стали:

Шашки:

І місце – Валентина ЦЕГЕЛЬНИК;

ІІ місце – Павло БОДНАР;

ІІІ місце – Богдан САВЧУК.

Шахи:

І місце – Павло БОДНАР;

ІІ місце – Іван СІДЕНКО;

ІІІ місце – Олександр ЗАБОЛОТНИЙ.

Настільний теніс:

І місце – Олександр КАЛЬЧЕНКО;

ІІ місце – Олександр ПЕТРОВСЬКИЙ;

ІІІ місце – Володимир МАРТИНЕНКО.

Цікава боротьба точилася на волейбольному майданчику, де за перемогу змагалися 5 команд – Білопільського РЕМу, відділення поліції, відділу освіти, збірної державних службовців та команда місцевого самоврядування. Всі команди виступили в силу своїх можливостей та здібностей, але все ж таки досвід освітян дався взнаки, які у підсумку посіли І місце, другими були енергетики, третіми – відділ поліції.

Переможці та призери змагання були нагороджені Кубком, медалями та грамотами районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Далі на учасників чекають змагання з футболу, які відбудуться 24 лютого на базі Білопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.