Районна газета

РАЙОННИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ

26 липня у с. Вири відкрився 13 районний молодіжний туристичний зліт

На урочисте відкриття зльоту завітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, голова Білопільської районної ради Володимир ДУРНОП’ЯН, їх заступники Ольга НЕСТЕРОВИЧ та Володимир ВІДУЄВ, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Сумської обласної ради Ігор НАУМЕНКО, депутати Сумської обласної та Білопільської районної рад, сільські, селищні, міські голови, голова Миколаївської ОТГ, керівники підприємств та організацій району.

Цьогоріч в зльоті приймає участь 21 команда міських, селищних рад району, Миколаївської ОТГ, команди установ та організацій районурайону.

«Молодість–це неповторна і відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, втілює життєві плани, формує громадську позицію. Вже традиційно туристичний зліт збирає небайдужих людей. Приємно зазначити, що постійно збільшується кількість команд, число учасників, шириться географія зльоту. Ми завжди підтримували та буде підтримувати проведення подібних заходів», - сказав у вітальному слові Володимир Верещагін.

Очільник району побажав всім учасникам туристичного зльоту міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, успіхів у конкурсних змаганнях, спортивної витримки, удачі, високих досягнень на благо нашої Батьківщини.

В перший день заходу відбулись спортивні змагання з пляжного волейболу, армреслінгу, перетягуванні левини, гирьового спорту, настільного тенісу та вправах з туристичним обладнанням.

Також учасники заходу показували свою майстерність в конкурсах богатирів, на оригінальну зачіску та представлення команди.

Завершився перший день зльоту молодіжною дискотекою.

Переможці і призери районного зльоту будуть нагороджені під час церемонії закриття заходу.