Районна газета

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ВІДЗНАЧИЛИ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Білопільщина відсвяткувала День фізичної культури і спорту

Провідних спортсменів району, вчителів фізичної культури, тренерів-викладачів, ветеранів спорту, вболівальників в ході урочистостей, які відбулися у відділі освіти, привітав голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

Перед початком урочистостей всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

«Білопільщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени гідно представляють район на обласних, Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях, на Олімпійських іграх і першості світу. Ці успіхи – не тільки результат таланту і наполегливої праці самих спортсменів, але і великого внеску спортивної громадськості, тренерів - активістів спорту. Ми пишаємося вашими досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації», - наголосив у своєму виступі Володимир Верещагін.

Почесною грамотою Білопільської райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток аграрного сектору економіки, підтримку аматорського футболу Білопільського району, активну громадську позицію, патріотизм, благодійну діяльність та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджений Костянтин ЛЕВЧАК, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Білопілля Агросвіт», Подяки за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток масового спорту у Білопільському районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту оголошені – Валентину ДУДЧЕНКУ, учителю фізичної культури Куянівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, Євгенію МАРТИНЕНКУ, учителю фізичної культури Біланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Андрію РАГУЛІНУ, учителю фізичної культури Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка, а за високі спортивні досягнення, особистий внесок у розвиток спорту вищих досягнень та з нагоди Дня фізичної культури і спорту – Олексію КИРИЛІНУ, учню Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені С.М. Гордієнка.

До привітань долучилися заступник голови районної ради Володимир ВІДУЄВ, заступник Білопільського міського голови Олександр КОЖУХОВ та депутат Сумської обласної ради Юрій ХРИСТІЙ.

Працівники культури району підготували концертну програму.

10 вересня на стадіоні ім. Ю. Білонога відбудуться спортивні змагання, у програмі яких змагання з міні-футболу серед дитячих команд, фінальні ігри першості району з футболу, шахово-шашковий турнір, змагання з пляжного волейболу та народного жиму штанги лежачи.