Районна газета

ЗМАГАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на стадіоні ім. Ю. Білонога проведено різноманітні спортивні змагання, де всі бажаючі могли прийняти участь в улюблених видах спорту

На майданчику із штучним покриттям дитячі футбольні команди Білопілля, Ворожби та Нових Вирків змагалися з міні-футболу.

Перемогу тут святкували юні футболісти Білопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. С.М. Гордієнка, друге місце посіла Білопільська школа-інтернат ім. А.С.Макаренка, третє – Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1.

У змаганнях народного жиму штанги лежачі переміг Роман СТОРОЖЕЦЬ, який штангу вагою 50 кг вижав 108 разів. Друге та третє місця посіли Володимир ПУГАЧ та Андрій РАГУЛІН.

У пляжному волейболі перемогу вибороли Сергій ГУРИН та Дмитро ТИТАРЕНКО. Руслан БОРОВИК та Роман ОХРІМЕНКО – другі, Олександр ВОВК та Олександр ПЕТРОВСЬКИЙ – треті.

У шаховому турнірі трійка призерів мала наступний вигляд – Анатолій ЗУБКО, Сергій ПАЩЕНКО та Сергій ПУСТОВОЙТОВ, у шашковому - Михайло ПАЩЕНКО, Володимир ОЛІЙНИК та Сергій ЗАХАРЧЕНКО.

А головною подією цього дня були фінальні ігри першості Білопільського району з футболу. У матчі за ІІІ-є місце зустрічались «Чайка» (Улянівка) та «Локомотив» (Ворожба), де перемогу з рахунком 3:1 святкували футболісти з м.Ворожби. Фінальна гра між командами «Білопілля Агро» та «Вікторією-2» з смт. Миколаївка була справді фінальною. Основний час зустрічі закінчився нічиєю – 1:1 і переможця довелося виявляти в серії після матчевих пенальті, де нерви виявилися міцнішими у білопільців, які в підсумку і святкували перемогу.