Районна газета

ВАС ЗВІЛЬНИЛИ, ВІДПРАВИЛИ У НЕОПЛАЧУВАНУ ВІДПУСТКУ?

За місяць карантину кількість безробітних в Україні значно зросла. То що роботи, якщо Вас звільнили у зв’язку з карантином?

Як завжди Ви маєте вибір:

І. Звернутися до центру зайнятості за допомогою по безробіттю та паралельно шукати роботу. Нагадаю, що на період карантину обслуговування громадян (зокрема, прийом осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних), здійснюється дистанційно будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо). Щодо пошуку роботи в період карантину можливо звучить надто цинічно, але така ймовірність все ж таки існує.

ІІ. Спробувати поборотися повернутися на роботу.

Для початку розглянемо шляхи вирішення для працівників, які працювали офіційно.

1. Вас вмовили написати заяву про звільнення за власним бажанням.

У цьому випадку пишете заяву про те, що Ви звільнилися за власним бажанням помилково, оскільки не знали, що маєте право на отримання заробітної плати під час простою. Заяви пишете в довільній формі.

2. Вас заставили звільнитися.

У цьому випадку пишете заяву про те, що Ви звільнилися за власним бажанням помилково, оскільки не знали, що маєте право на отримання заробітної плати під час простою. Можете додати сюди, що будете звертатися в поліцію та інспекцію праці. Заяви пишете в довільній формі.

3. Вас вмовили (заставили) написати заяву про відпустку без збереження заробітної плати, або як її називають – відпустку за власний рахунок.

Напишіть на ім’я керівника 2 заяви або одну спільну заяву.

заява про вихід з відпустки без збереження заробітної плати  (наприклад з 27.03.2020 року). Знову ж таки описуєте обставини, що Вам було запропоновано взяти таку відпустку, оскільки Ви не знали своїх прав про оплату праці за час простою, описуєте тяжкість обставин проживання.

Пишете попередження про простой і просите виплачувати 2/3 середнього заробітку з числа, коли у Вас завершується відпустка. Заяви пишете в довільній формі.

Заяви слід подавати обов’язково рекомендованим листом. Копію заяви і квитанцію про відправлення зберігайте – вони Вам знадобляться при зверненні до суду.

Відповідно до ч.1 ст. 233 Кодексу законів про працю працівник може звернутися з заявою про вирішення трудового спору безпосередньо до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду в тримісячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у справах про звільнення - в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.

А згідно ч. 2 цієї статті у разі порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому заробітної плати без обмеження будь-яким строком.

Звертаю увагу, що на час карантину процесуальні строки зупиняються і тому Ви не втрачаєте часу на подання позовної заяви.