Районна газета

Попередження виникнення НС

Оновлено 01.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФУНКЦОНУВАННЯ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Сектор цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Районна цільова програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки

Дії при раптовому артобстрілі

Рекомендації керівникам підприємств, установ, організацій, щодо дій в екстремальних ситуаціях. Виявлення підозрілого предмета, який може виявитися вибуховим пристроєм.

Як вижити під «Градом»

Увага! Евакуація!

Захисні споруди

Як вижити в квартирі під час обстрілів

Паніка – це дуже небезпечно!

Дії під час та після закінчення артобстрілу (бомбардування)

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту

Як підготуватись до НС

Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Білопільського району

 

 

  

ЗА ПІДПАЛ СУХОЇ ТРАВИ ПЕРЕДБАЧЕНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Нагадуємо, несанкціоноване спалення листя та сміття відповідно регулюється статтею 152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП, її санкція передбачає накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень

Згідно зі статтею 77–1 (самовільне випалювання рослинності або її залишків), випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння) КУпАП, передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 гривень.

ПІРОТЕХНИКИ ЗНИЩИЛИ БОМБУ ТА СНАРЯД ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

13 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у м. Білопілля проведено роботи зі знешкодження фугасної авіаційної бомби (ФАБ-100) та артилерійського снаряду (калібр 100 мм.) часів Другої світової війни

Зокрема, до рятувальників надійшла інформація про виявлення у лісосмузі, на відстані 4 км. від житлових будинків м.Білопілля, металевого предмету великих розмірів, схожого на боєприпас.

ГРИБИ ТА ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ОТРУЄННЯ НИМИ

Навесні, дощового літа та восени ми ідемо до лісу, або ж в поле збирати гриби.

Хтось полюбляє їх купувати у грибників на базарах. Методи, завдяки яким на наш стіл потрапляють гриби різні.

Однак дуже важливо в будь-якому випадку, щоб не виникало жодних сумнівів щодо їх якості, а значить мати впевненість, що гриб не отруйний.

ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ ПІСЛЯЖНИВНИХ ЗАЛИШКІВ

На дворі найвідповідальніший період збирання врожаю – жнива

З досвіду попередніх років, керівниками сільськогосподарських підприємств допускалися грубі порушення законодавства в частині спалювання післяжнивних залишків а саме: «Правил пожежної безпеки в агропромислового комплексу НАПБ  Б.03.001-2004», Закон України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» ст.19 «Гігієнічні вимоги до атмосферного повітря в населених пунктах», Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст.ст. 16 і 22, які забороняють спалювання рослинних залишків.