Районна газета

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В ході засідання члени комісії розглянули та обговорили ряд важливих питань щодо забезпечення стабільної життєдіяльності району.

Так, про безаварійне проходження опалювального сезону та енергозабезпечення населення району доповіли Олександр ГОРЯЄВ, начальник Білопільського району електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго», Олена ЯРКОВА, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, екології та інфраструктури райдержадміністрації, Олександр КОЖУХОВ, заступник Білопільського міського голови, Наталія ВАРАВКА, начальник відділу освіти райдержадміністрації та Юрій МАРТИНЕНКО, головний лікар комунального закладу районної ради «Білопільська центральна районна лікарня».

«Урядом прийняте рішення про встановлення граничного споживання електричної потужності в період з 8 до 22 години доби. Розроблені та направлені в регіони інструкції про складання і застосування графіків щодо зниження електроспоживання. Якщо не будуть перевищуватись граничні величини споживання електричної потужності, які встановлені кожній області, графіки відключення електричної енергії для цих областей застосовуватись не будуть», - повідомив Олександр Горяєв.

«Ми маємо зробити все максимально можливе для того, щоб від блокування постачання вугілля не постраждали жителі Білопільщини – забезпечити житлові будинки, заклади освіти, охорони здоров’я опаленням та освітленням», - зазначив Володимир Верещагін.

За результатами розгляду даного питання комісією рекомендовано міським, селищній, сільським головам, голові Миколаївської ОТГ, керівникам підприємств, установ та організацій, відповідно до компетенції, забезпечити оперативне реагування у разі порушення нормальних умов життєдіяльності населення та сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення, пов’язаних з обмеженням енергопостачання.

Про план дій щодо пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року доповів завідувач сектору цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Віктор РАДЧЕНКО,

За результатами обговорення затверджено план дій щодо пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року, створено районну оперативну групу та рекомендовано міським, селищній, сільським головам, голові Миколаївської ОТГ керівникам підприємств, установ та організацій розробити місцеві та об’єктові плани дій при повені.

Також розглянуті питання впровадження систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки, з якого доповів Віктор БАНЯ, головний інспектор Білопільського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, та питання забезпечення на території району збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів – доповіла Олена Яркова.

По кожному питанню порядку денного прийняті відповідні рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС.