Районна газета

МАЙЖЕ 500 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ВЖЕ ВИДАНО СІМ’ЯМ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ З ПОЧАТКУ 2019 РОКУ

Уже у квітні цього року понад 30 тисяч родин в Україні взяли участь у Державній програмі з утеплення житла та залучили близько 350 мільйонів гривень «теплих кредитів»

Це у понад 2 рази більше, ніж у березні, коли родини інвестували 151 мільйонів гривень в енергоефективність. Зокрема, минулого місяця державними банками видано: 236 млн. гривень – на утеплення приватного житла; 103 млн. гривень – на енергоефективні заходи для ОСББ; майже 9 млн. грн. – на твердопаливні котли.

У 2019 році особливо вражає високий попит ОСББ на державну підтримку. Зокрема у квітні цього року 320 ОСББ в Україні отримали 103 млн. гривень «теплих кредитів» на енергоефективні заходи. Для порівняння у березні 2019 року лише 15 ОСББ взяли 4 млн. гривень «теплих кредитів».

Усього у 2019 році населення та ОСББ залучили вже майже 500 млн. гривень «теплих кредитів». Це фактично половина суми від загального прогнозованого обсягу кредитування – 1,1 млрд. гривень. «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн. гривень).

«Тож, не гайте часу! Усі охочі ще мають нагоду скористатися програмою та інвестувати в енергоефективність свого будинку, щоб жити у комфорті і заощаджувати на комунальних послугах», – закликав Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК.