Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ У БЮДЖЕТНІЙ СФЕРІ ЗМЕНШИТЬСЯ НА 500 ТИС. М. КУБ.

Заходи, які нині проводяться у Білопільському районі, дадуть можливість зменшити споживання природного газу у 2015 році, в бюджетній сфері, на 500 тис.м3 природного газу 

Про це повідомляє відділ житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та з питань цивільного захисту населення Білопільської районної державної адміністрації.

За інформацією відділу, у 2015 році дообладнанотвердопаливним котлом котельню за адресою м. Білопілля, вул. Спаська, 28, переведено дитячий садочок «Дзвіночок» на опалення твердопаливними котлами

Ведуться роботи з встановлення твердопаливних котлів у котельні денного відділення комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» та дообладнанню твердопаливними котлами котельні Жовтневої спеціалізованої школи. Також у цьому році планується перевести на опалення твердопаливними котлами котельні  районної лікарні, Улянівської сілької дільничної лікарні, Вирівської, Куянівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини,  дошкільні навчальні заклади «Веселка» селища Жовтневе, «Ластівка» с. Марківка, «Вишенка» с. Ганнівка Вирівська, «Дзівночок» м. Білопілля, встановити резервний твердопаливний котел в котельні Павлівського НВК.

Комунальним підприємством «Теплосервіс Білопілля» виконуються роботи по заміні ізоляції зовнішніх мереж теплопостачання пінополіуретановим утеплювачем в оболонці з оцинкованої сталі. Проводиться встановлення 10 будинкових приладів обліку теплової енергії у багатоквартирних житлових будинках.

А також проведено заміну вікон на віконні блоки у Верхосульському НВК та Товстянському ФАПі. У Верхосульському ФАПі та Валіївському фельдшерському пункті замінені вікна та вхідні двері.

«Ми повинні раніше дбати про те, щоб узимку всі заклади соціальної сфери були забезпечені безперебійним опаленням. Для цього ми ще в кінці минулого року окреслили собі завдання та втілюємо їх у життя, звичайно, вносячи деякі корективи. Ми моніторимо проведення робіт, здійснюємо робочі поїздки на місця для того, щоб контролювати процес, вирішувати проблеми, які виникають», — сказав у своєму коментарі голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН.