Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ПРОВОДИТЬСЯ ВІДПОВІДНА РОБОТА З ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДЕРЖАВИ

На виконання реалізації завдань і доручень Президента України ключовим завданням влади як на загальноукраїнському, так і на регіональному рівні є забезпечення енергетичної незалежності держави. Нині приділяється велика увага питанням раціонального та економного використання природних ресурсів, скорочення шкідливих викидів в атмосферу та ефективне використання електричної та теплової енергії

За словами начальника відділу містобудування та архітектури Білопільської районної державної адміністрації Олександра КОЖУХОВА, на Білопільщині проводиться відповідна робота: стан житлово-комунального господарства контролюється владою і робиться все необхідне для безперебійного енерго- і теплопостачання.

       У районі для економії паливно-енергетичних ресурсів цьогоріч проведено реконструкцію котельні по вул. Старопутивльська м. Білопілля. Вартість реалізації заходу становила 50 тис. грн.,  обсяг скорочення споживання природного газу після виконаних робіт складе  95 тис. куб. м.

            Розпочато будівництво топкової на твердому паливі дошкільного навчального закладу  «Ластівка» с. Вири . Вартість реалізації     заходу - 397 тис. грн.

Розроблена  оптимізована схема   теплопостачання м. Білопілля включає  розділ    енергоаудиту  та передбачає заходи запровадження енергозберігаючих технологій і принципу оптимального поєднання централізованих, автономних та індивідуальних систем теплопостачання.

       З метою виконання заходів щодо скорочення природного газу розроблена  проектно-кошторисна документація  на реконструкцію існуючої газової котельні комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» з встановленням 2-х твердопаливних котлів. Вартість реалізації заходу - 2610,8 тис. грн., зменшення споживання природного газу - на 180 тис. м3 та   реконструкцію  котельні на твердому паливі по вул. Поповича смт. Жовтневе. Вартість реалізації заходу - 583,9 тис. грн., зменшення споживання природного газу – на 110 тис м3. Заміна газових котлів з більш високим ККД в котельні по вул. Олеся в м. Білопілля. Вартість реалізації заходу - 62 тис. грн., зменшення споживання природного газу - на 5 тис. м3.