Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН «СТО ДНІВ, ПЕРІОД, ДОСИТЬ УМОВНИЙ»

Про це сказав голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Дурноп’ян у своєму звіті «100 днів при владі» під час засідання «круглого столу» з представниками районних осередків політичних партій, громадських організацій та членами громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації

«Будь-яка гарна справа вимагає не тільки часу, а й грошей, а ще – бажання робити з надією на те, що вона буде корисною людям», - продовжив далі очільник району.

«Ніхто з нас ніколи не готувався і в страшному сні працювати у умовах, коли в країні гинуть люди, коли руйнуються об’єкти, коли кожен мирно прожитий в районі день можна вважати великими досягненням, яке, на жаль, не від нас залежить. Тож головний чинник, який спрямовував нашу роботу, – це бажання допомогти нашій армії, врятувати життя військових, максимально сприяти порядку на нашій ділянці кордону. З перших днів роботи я і голова районної ради Валерій ЛЮТИЙ допомагали військовому комісару з питаннями, які пов’язані з призовом на службу. Постійно відвідували військові частини, які базуються у нас в районі. Це сьогодні, коли вже тепло, коли залагодилась система забезпечення частин і у Вирках, і у Ворожбі здається все просто. А коли хлопців 2 березня привезли і вивантажили в чистому ще засніженому полі доводилось і продукти шукати, і машини ремонтувати, і електрику підводити. Та краще ми б ще довго допомагали цим військовим, аби тільки не розпочинались бойові дії на Донбасі і в Луганську. З початком АТО ми відслідковуємо долю кожного нашого солдата, який несе службу там. І допомагаємо іншим» - зазначив Володимир Дурноп’ян.

Володимир Дурноп’ян розповів запрошеним на засідання «круглого столу» про кадрову політику райдержадміністрації, стан справ у агропромисловому комплексі, галузях, освіти, культури, охорони здоров’я та їх підготовку до опалювального сезону, про оздоровлення дітей району та наповнення бюджетів всіх рівнів.

Після звіту керманич району відповів на запитання представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та членів громадської ради при Білопільській районній державній адміністрації.

«Я хочу, щоб наш район, де я народився і виріс, де народились і виросли мої батьки, дитина, був найкращий і всі ми гордились тим, що мешкаємо на Білопільщині», - сказав на завершення Володимир Дурноп’ян.