Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОПЯН: «ОБ’ЄДНАЄМОСЯ ЗАРАДИ ДОБРИХ СПРАВ ДЛЯ НАШОГО КРАЮ»

На цьому голова райдержадміністрації наголосив під час засідання «круглого столу» з представниками районних осередків політичних партій, громадських організацій та членами громадської ради при райдержадміністрації

«Радий вітати вас на нашій черговій зустрічі. Такі заходи вкрай необхідні для нас з вами. Адже ми разом,  незважаючи на різні політичні погляди та приналежність до тієї чи іншої партії, маємо вивчати проблемні питання району й шукати шляхи до їх вирішення, задля реалізації спільної мети, - процвітаючої Білопільщини», - сказав на початку засідання керівник району.

Посадовець наголосив, що останні місяці були нелегкими, але плідними для Білопільщини: «Зібрали рекордну кількість урожаю, заклали гарну основу врожаю на наступний рік, вчасно підготувалися до опалювального сезону. А також провели вибори у районі».

Про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету за 9 місяців 2014 року присутнім розповіла  начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ганна АНДРІЙЧУК.

За її словами, у складних умовах економії використання природного газу нам вдалося вчасно підготуватися до нового опалювального сезону, у районі продовжуються реалізовуватися заходи з енергозбереження, встановлюються твердопаливні котли, ремонтуються котельні, забезпечуються паливом заклади соціальної сфери. Ремонтуються дороги, заклади культури, освіти, медицини, відновлюється вуличне освітлення, будуються водогони, спортивні майданчики.

«Нині в нашій країні склалася складна суспільно-політична ситуація, йде неоголошена війна, анексований Крим. Військовослужбовці, серед яких є і наші земляки, захищають свою рідну країну. Вони потребують нашої підтримки», - сказав очільник Білопільщини. -  «Жителі району, підприємці, сільгоспвиробники, працівники організацій, установ району, соціальні служби не залишаються байдужими і допомагають нашій армії. Ми збираємо кошти, речі першої необхідності, одяг, та направляємо безпосередньо у місце дислокації наших військовослужбовців. Мені особисто двічі вдалося побувати у зоні АТО, передати військовим необхідні речі, побачити наших хлопців, поспілкуватися з ними. Я вражений сміливістю і відважністю цих людей. Це справжні герої сьогодення».

Детальніше про допомогу, яка надається Збройним Силам України, присутнім розповіла голова районної ради організації ветеранів України Лілія КОЗЛОВА.

«Уже двічі наш район направляв допомогу армії. І ось нещодавно до нас  звернулося два командира військових частин з проханням допомогти у придбанні акумуляторів та необхідного одягу. Завдяки небайдужості наших людей ми зібрали кошти, придбали одяг, необхідні речі, медикаменти, частина яких уже відправлена, частина буде передана днями. Приємно те, що кошти продовжують надходити», - зазначила Лілія Козлова.

Також вона подякувала за сприяння та підтримку районному керівництву, Білопільському районному військовому комісаріату у виконанні такої відповідальної місії.

Очільник Білопільщини та учасники «круглого столу» у свою чергу висловили слова подяки Лілії Козловій за нелегку роботу, за відповідальне ставлення до почесного завдання.

Володимир Дурноп’ян повідомив, що найближчим часом делегація від Білопільського району, і він особисто знову відвідають наших вояків.

На завершення керманич району подякував членам «круглого столу» за роботу і висловив сподівання на подальшу співпрацю.