Районна газета

ЮРІЙ ВАСИЛЬЧЕНКО: «ВЛАДА ГОТОВА ПРИСЛУХОВУВАТИСЯ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ВРАХОВУВАТИ ЇЇ ДУМКУ В УПРАВЛІНСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

Керівник апарату Білопільської районної державної адміністрації Юрій ВАСИЛЬЧЕНКО взяв участь в установчих зборах громадської ради

«Сьогодні відбувається перезавантаження всіх гілок влади. Якісного оновлення потребує також і громадська рада. Адже як дорадчий орган вона має реалізувати право громадян на участь в управлінні державою, здійснення громадського контролю за діяльністю влади», – звернувся до учасників зібрання Юрій Васильченко. – «Нині будується нова українська держава, в якій не буде місця зловживанням можновладців, де кожен доленосний крок буде узгоджений із суспільством і об’єктивно відображатиме думку більшості».

У ході засідання було обрано нову громадську раду. До її складу ввійшли 9 представників інститутів громадянського суспільства району.

«Усі важливі питання життєдіяльності району будуть обговорюватися з громадою. Прозорість та відкритість – єдина умова нашої співпраці та запорука прийняття ефективних управлінських рішень. Лише у єдності влади та громадськості можуть здійснюватись реформи», – прокоментував подію голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН.