Районна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Оновлено 22.04.2020

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату Білопільської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 9-13-32, 9-15-65

У Білопільській районній державній адміністрації функціонують:

телефон "гарячої лінії" - 9 13 32

"телефон довіри" - 9 15 65

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Білопільської районної державної адміністрації покладена на працівників відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату  Білопільської районної державної адміністрації.

 

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

З 16 березня 2020 року на вимогу нормативно-правових актів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV, призупинено проведення особистих  прийомів громадян в Білопільській районній державній адміністрації та виїзних прийомів у населених пуктах Білопільського району.

Звернення громадян приймаються керівництвом Білопільської районної державної адміністрації за допомогою:

засобів телефонного зв’язку на телефонну «гарячу» лінію тел. 9 13 32;

засобами електронного зв’язку  (електронне звернення) за

електронною адресою:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

поштою (письмове звернення) на поштову адресу:

41800, вул.Старопутивльська, 35, м.Білопілля, Сумська область.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

Просимо з розумінням поставитись до зазначених тимчасових профілактичних заходів.

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Олена НІКІТЕНКО провела засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Членами комісії розглянуто 23 звернення (20 жителів м. Білопілля, 1 жительки с. Воронівка, 1 жительки с. Сульське, 1 жителя с. Шкуратівка) з питань надання матеріальної допомоги на лікування.

ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ПРАЦЮЄ БЕЗКОШТОВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія» державної установи «Сумський обласний контактний центр»

Телефони, за якими можна звертатися з будь-яких проблемних питань: (022) 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

При Управлінні соціального захисту населення  працюють телефони «гарячої лінії», за якими можна отримати консультацію та роз’яснення з питань:

 

-призначення житлової субсидії та державної         095-196-05-23

- соціальної допомоги                                                066-864-01-55 

- надання пільг на житлово-комунальні послуги      095-922-74-70

У БІЛОПІЛЬСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин. На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування органів державної влади

На час карантину скасовано прийом громадян у приміщенні Білопільської райдержадміністрації. Також, буде розміщена спеціальна скринька «Для звернень громадян». Жителі району можуть направити своє звернення за поштовою адресою: вулиця Старопутивльська, 35, м.Білопілля, 41800 або, не виходячи з дому, передати його у телефонному режимі чи направити лист на офіційну електронну адресу:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Еще статьи...

  1. ВЛАДА НА МІСЦЯХ МАЄ БУТИ УВАЖНІШОЮ ДО ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ
  2. 02 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ КЕРІВНИКА АПАРАТУ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ РАДЧЕНКО НА ЯКІЙ, РОЗГЛЯНУЛИ ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОННОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬН
  3. ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ЗВЕРНУТИСЯ З БУДЬ-ЯКИХ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ НА БЕЗОПЛАТНІ ТЕЛЕФОННІ «ГАРЯЧІ ЛІНІЇ» АБО ПО ПРАВОВУ ДОПОМОГУ
  4. ІРИНА КУПРЕЙЧИК: ЗЕМЛІ, ДЕ ХОТІВ ВЗЯТИ СОБІ ДІЛЯНКУ ЖИТЕЛЬ БІЛОПІЛЬЩИНИ, РОЗПАЮВАННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ
  5. ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ » ДО РІЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
  6. ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
  7. ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ»
  8. ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
  9. ПРАЦЮЄ СИСТЕМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  10. ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ РАД, ЯКІ НЕВВІЙШЛИ ДО СКЛАДУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД!