Районна газета

«ЖИТЕЛІ РАЙОНУ НЕ ПОВИННІ ЗАЛИШАТИСЯ НА ОДИНЦІ ЗІ СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ»

На цьому акцентував увагу голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН в ході засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

«Надання допомоги жителям району у вирішенні їхніх проблем є одним із пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації та знаходиться під постійним контролем. Наші мешканці не повинні залишатися наодинці зі своїми проблемами», - зазначив Володимир Верещагін.

Членами комісії розглянуто 8 звернення (7 - жителів м. Білопілля та 1 – с. Білани Вирівської сільської ради) з питань надання матеріальної допомоги на лікування.

З інформацією по кожному зверненню доповіли начальник відділу документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Наталія САДОВА та головний лікар комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО.

Відповідно до рішення 1 сесії Білопільської районної ради сьомого скликання від 23.12.2016 «Про Програму підтримки жителів району, що перебувають у скрутних життєвих обставинах на 2017 рік» комісією, після детального розгляду кожного звернення, прийняті рішення про надання заявникам одноразової грошової допомоги.