Районна газета

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ – ДІЄ

З метою створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання відкрито центр надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації, який розміщений на першому поверсі приміщення Білопільської районної державної адміністрації

В Центрі суб’єкти звернень можуть отримати адміністративні послуги, що надаються структурними підрозділами Білопільської районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зокрема: виготовлення будівельного паспорта забудови земельної ділянки; оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності; видача «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї» та «Посвідчення батьків з багатодітної сім’ї»; видача розпорядження про призначення опікуна (піклувальника) над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування; видача висновку про доцільність повернення дитини батькам та інші.

Складовою частиною Центру є дозвільний центр, який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності - погодження проекту відведення земельної ділянки; видача дозволу  на розміщення зовнішньої реклами; дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів та інші.

В Центрі надання адміністративних послуг прийом та консультування заявників згідно графіку здійснюють:

з питань надання адміністративних послуг - представники адміністративних органів та спеціалісти Центру адміністративних послуг;

з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - державний реєстратор;

з питань видачі документів дозвільного характеру – представники дозвільних органів та державний адміністратор.

З більш повною інформацією можна ознайомитися в приміщенні Центру за адресою м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, каб. №14,  по телефону     9-12-95 або на офіційній веб-сторінці Білопільської районної державної адміністрації, e-mail – blp.sm.gov.ua у розділі «Адміністративні послуги».

Діяльність центру надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного відвідувача.