Районна газета

ПОЧАТОК ФУНКЦІОНУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ

Центр надання адміністративних послуг Білопільської районної державної адміністрації інформує населення району про початок функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції України з квітня 2015 року у частині реєстрації бізнесу відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 № 191-VІІІ.

Міністерство юстиції України запроваджує нові стандарти надання послуг у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.  Вже зараз провести державну реєстрацію юридичної особи, фізичної особи-підприємця чи отримати усі необхідні дані у вигляді витягів, довідок чи виписок можна в електронній формі, не виходячи з дому. Таким чином, громадянам не потрібно витрачати час, щоб отримати ту чи іншу довідку.

Всі ці сервіси можна отримати через мережу Інтернет у себе вдома чи на роботі, зайшовши на офіційний сайт Міністерства юстиції України, зробити запит на формування необхідної інформації, оплатити цю послугу за допомогою платіжної картки, після сплати коштів кожному документу присвоюється унікальний номер. Документ після його формування можна відразу роздрукувати. Представник банківської чи державної установи до якої подається такий документ зможе легко перевірити його достовірність, увівши в системі унікальний номер документа. Ці документи без печаток і без підписів мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Вартість такої послуги нижча і складає 75 % від вартості її паперового аналогу.