Районна газета

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року» (зі змінами), розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на одержання фінансової підтримки за напрямками:

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ AGROPORT EAST KHARKIV 2019

Повідомляємо, що 10-12 жовтня у м. Харків відбудеться Міжнародна агропромислова виставка і форум з підтримки фермерства АГРОПОРТ Схід Харків 2019, що об'єднає інтереси агровиробників Сходу

АГРОПОРТ Схід у Харкові акцентуватиме увагу на рослинництві, засобах захисту рослин, техніці та технологіях, що орієнтовані на середні і великі фермерські господарства.

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ РАЙОНУ ТА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

З 25 по 28 вересня 2019 року у м. Кропивницький Кіровоградської області, відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo-2019»з польовою демонстрацією техніки

Виставка проводиться вже сьомий рік поспіль і є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, яка має 125000 кв. м відкритої та 22700 кв. м критої виставкової площі, де буде представлено  широку номенклатуру сільськогосподарської техніки як вітчизняних, так і зарубіжних брендів, а також відбудеться польова демонстрація техніки, та технології для агропромислового комплексу України на полігоні площею 16 га.

ДО ВІДОМА АГРАРІЇВ, ГОЛІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ РАД, ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

14 вересня 2019 року о 10.00 годині в Сумському національному аграрному університеті (головний корпус, ІІІ поверх, зала вченої ради, к.329) відбудеться семінар «Економічний розвиток сільських територій. Реалізація проектів місцевого розвитку» в рамках проведення Міжрегіонального форуму «Сумщина аграрна 2019»

Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з питаннями щодо бюджетної підтримки проектів розвитку малих форм господарювання в аграрному секторі.