Районна газета

В РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИСЬ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ

18 квітня 2013 року перший заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ провів засідання оперативного штабу з надання практичної допомоги у проведенні комплексу весняно-польових робіт 

«Протягом останніх років наш район посідає лідируючі позиції з розвитку агропромислового комплексу в області, і ми не повинні їх втратити», - зазначив посадовець. 

За словами начальника управління агропромислового розвитку Білопільської районної державної адміністрації Івана МІСЮРИ, на сьогодні готовність ґрунтообробної та посівної техніки до проведення комплексу весняно-польових робіт складає 100%, тракторів - 92%, забезпеченість паливо-мастильними матеріалами складає - 94%, в т.ч. бензином - 94%, дизпаливом - 95%, мастилами - 92%. Засобами захисту рослин господарства району забезпечені на 100%. Усе насіння, яке буде висіяне під урожай 2013 року, відповідає потрібним кондиціям. «Першими в районі до проведення комплексу весняно-польових робіт приступили ТОВ «Білопілля - Агро», ФГ «Спас», ФГ «Князівське», ПП «Дружба - 6», ДП «Укрліктрави». На сьогодні господарства завершують боронування багаторічних трав, боронують посіви озимих культур, закривають вологу, вибірково приступили до посіву ранніх зернових культур (ячмінь, овес)» -, сказав Іван Місюра. 

На завершення засідання Юрій Гедерим зазначив, що проведення комплексу весняно-польових робіт не повинно залишатися без уваги, потрібно надавати методичні рекомендації, допомагати у вирішенні питань, що виникають у сільгосптоваровиробників під час проведення весняно-польових робіт.