Районна газета

ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ ДЛЯ ПОТРЕБ РИБОРОЗВЕДЕННЯ

18 квітня 2013 року перший заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ провів нараду з орендарями водних об’єктів на території району. 

Юрій Гедерим зазначив: «З 01.07.2013 року вносяться зміни до ст. 51 Водного кодексу України. Згідно зі ст. 51. Водного кодексу України та ст. 59 Земельного кодексу України в оренду передаються водні об’єкти, а також із земель водного фонду - прибережні захисні смуги. Основними орендодавцями водних об’єктів загальнодержавного значення, відповідно до ст. 51 Водного кодексу України, є районні державні адміністрації».

Посадовець розповів присутнім про зміни, які вносяться до Водного кодексу України та Земельного кодексу України. На численні запитання орендарів водних об’єктів відповідали та надавали роз’яснення начальник юридичного відділу апарату Білопільської районної державної адміністрації Богдан САВЧУК та начальник відділу Держземагентства України в Білопільському районі Юрій БОЙКО.

На завершення засідання Юрій Гедерим наголосив на необхідності приведення існуючих договорів оренди земельних ділянок з водними об’єктами до вимог нової редакції ст. 51 Водного кодексу України та Закону України «Про аквакультуру», які наберуть чинності з 01.07.2013 року.