Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ БІЗНЕС ЗРОБИВ ЩЕ ОДИН КРОК ДЛЯ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

Сьогодні аграрії Білопільщини демонструють успішну роботу не лише в збиранні рекордних врожаїв, а й у розширенні потужностей для зберігання збіжжя. Будівництво нових елеваторів та реконструкція існуючих є свідченням розвитку агропромислового комплексу району, гарантією продовольчої безпеки, доступних цін на борошно та зерно.

Днями, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації В’ячеслав БЕРШОВ та начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Білопільської райдержадміністрації Ганна АНДРІЙЧУК, у ході робочої поїздки в селище Улянівка, оглянули Улянівський зернокомплекс, який у серпні 2012 року був придбаний ТОВ «А.С.А.».

За словами нових власників, зокрема Сергія СЕРГІЄНКА, на даному підприємстві були збережені усі потужності щодо зберігання та переробки зерна, а саме: 10 силосів ємність 1000 кг зберігання кожна. На сьогодні потужність зернокомплексу - 12 тисяч тонн.

На разі керівництво проводить модернізацію інфраструктури підприємства: збудовані розвантажувальний бункер під сучасні техніку, авто приймальна, лабораторія, запущено нову сушарку. У планах, за словами власників, встановлення ще двох сушарок під кукурудзу. Крім того, проведений капітальний ремонт приміщення, відновлено газопостачання та електрифікацію, прилегла територія підтримується в належному стані, висаджено понад 50 берізок та фруктових дерев тощо.

За словами керівництва Улянівського зернокомплексу, а в цьому його підтримують і керівники району, відновлення роботи підприємства - це в першу чергу створення нових робочих місць, благоустрій території, розвиток виробництва, виконання соціальних угод тощо. На сьогодні тут працює 16 чоловік, середня заробітна плата становить 3215 гривень.

Щодо планів, говорить Сергій СЕРГІЄНКО, то їх більше ніж треба. Нагальним є розширення можливостей зернокомплексу, а точніше, спеціалізуватися не лише на зберіганні зерна, а й на глибокій переробці зернових культур. На сьогодні уже вивчається кон’юнктура ринку та створюються відповідні бізнес-плани. Наразі тривають завершальні ремонтні роботи та підготовка до відкриття, яке планується провести у червні.

Загалом Улянівський зернокомплекс на 90 відсотків готовий до роботи та зустріти партнерів по бізнесу щодо співпраці у сфері зберігання сільськогосподарської продукції на своїй території.