Районна газета

«ЕТНІЧНО – ФОЛЬКЛОРНИЙ АГРАРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «HEMPFEST»

З метою розвитку галузі коноплярства, залучення представників малого та середнього бізнесу до запровадження технологій вирощування і переробки конопель, популяризації продукції із конопель серед населення 17 серпня 2019 року о 10:00 годині у селищі Сад Сумського району Сумської області (вул. Зелена, 1) відбудеться етнічно-фольклорний аграрний фестиваль"HempFest".

Учасники та відвідувачі заходу матимуть можливість дізнатись про передові технології вирощування, збирання та переробки промислових конопель, долучитися до дегустації конопляних страв за народними рецептами.

Під час заходу заплановано проведення семінару за участю науковців, аграріїв, бізнесменів та професіоналів галузі; ярмарку виробів із конопель; майстер-класів та етнографічних конкурсів; фешн-шоу; концертної програми.

Ініціаторами фестивалю виступили Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України та Сумська обласна державна адміністрація.

Разом з цим буде проведено виїзд на демонстраційно-технічний полігон, на якому сільськогосподарським товаровиробникам буде надано консультації фахівців щодо інтенсивних технологій вирощування конопель в умовах Північно-Східного регіону Сумської області.

Деталі за посиланням  http://xn--e1aaumlgle.xn--j1amh/