Районна газета

В СМТ.УЛЯНІВКА ВІДКРИВСЯ УЛЯНІВСЬКИЙ ЗЕРНОКОМПЛЕКС ТОВ «А.С.А.»

Сертифікований елеватор «Улянівський зернокомплекс» розташований в смт. Улянівка Білопільського району. Підприємство зберігає своє пряме призначення – зберігання та сушіння зерна. «Улянівський зернокомплекс» надає повний спектр необхідних послуг із сушіння, очищення та оперативного зберігання сільськогосподарської продукції. Має ємності одночасного зберігання обсягом 10000 тонн, газові сушарки італійського виробництва, сучасне лабораторне обладнання.

Обсяг освоєних інвестиційних коштів становить 8,5 млн. гривень. Проведено модернізацію інфраструктури підприємства, збудовано розвантажувальний бункер під сучасну техніку, авто приймальну, відновлено газифікацію та електрифікацію підприємства. Створено 26 нових робочих місць.

Планується спеціалізуватися не лише на зберіганні зерна, а й на глибокій переробці зернових культур. Вивчається кон’юнктура ринку та розробляються відповідні бізнес-плани.

«Відкриття нових підприємств - це можливість і збільшити кількість зібраного зерна, і створити нові робочі місця. Ця робота ведеться в контексті реалізації завдань, що ставить перед нами Президент України Віктор Янукович.

Темпам будівництва сприяють справжні партнерські відносини влади, області, району і підприємств. Ми разом з вами створюємо інвестиційний клімат в районі, області, реалізуємо соціальні проекти, реальними справами показуємо, як на місцях втілюються доручення Президента України щодо набуття Україною інвестиційної привабливості.

Сьогодні ми офіційно відкриваємо відновлений елеватор ТОВ «А.С.А.».

Потужність елеватора складає 12 тис. тонн разового зберігання зерна. Обсяг вкладених інвестицій складає 8,5 млн. грн.

Введення в експлуатацію цього об’єкта вирішить не тільки проблему якісного зберігання та доробки зерна в районі, а й забезпечить населення новими робочими місцями (26 робочих місць)», - наголосив у своєму виступі голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати всім за допомогу та співпрацю. Від злагодженої роботи та за умови ділових стосунків, взаємної довіри влади і бізнесу, залежить і позитивні результат, спрямований на розвиток району, області та України в цілому», - сказав на завершення Юрій Гедерим.