Районна газета

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

8 серпня ветеринарні працівники Білопільського району відзначили своє професійне свято – День працівників ветеринарної медицини.

Всіх ветеринарних працівників від імені Білопільської районної державної адміністрації привітав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван МІСЮРА.

«Ветеринарна медицина займає сьогодні провідне місце в агропромисловому комплексі і, перш за все, в галузі тваринництва. Вашими зусиллями проводиться масштабна профілактична роботу по недопущенню захворювань сільськогосподарських тварин і птиці, а також лікування хворих тварин.

Своєю щоденною працею Ви забезпечуєте охорону здоров’я тварин і стоїте на сторожі здоров’я людини, захищаючи його від небезпечних хвороб, контролюючи якість продукції тваринницького походження, правила її переробки і зберігання», - сказав Іван Місюра.

Начальник управління агропромислового розвитку висловив впевненість, що працівники ветеринарної медицини району з честю впораються з завданнями, які поставлені перед ветеринарною медициною, і в подальшому будуть робити все для підтримки здоров’я тварин, утвердження ринкових відносин, гарантії продовольчої безпеки людей.

Подяки Білопільської районної державної адміністрації за сумлінну працю, відповідальне ставлення до покладених обов’язків, високі показники в роботі та з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини

були оголошені Олександру КУЦЕНКУ, начальнику Ворожбянської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини – лікарю ветеринарної медицини по хворобах молодняка та неплідності тварин, Юрію ТКАЧЕНКУ, провідному лікарю ветеринарної медицини епізоотологу Марківської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини.

Працівники районного будинку культури підготували для присутніх концертну програму.