Районна газета

СЬОГОДНІ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ПЕРШОЧЕРГОВИМ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОСТІ ТА ЯКОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЖНИВ І ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

Президент України Віктор Янукович акцентує увагу на тому, що необхідно докласти максимум зусиль задля збереження цьогорічного врожаю. Саме від цих результатів залежить добробут кожної української родини на наступний рік. Саме такій важливій темі як реалізація в районі завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності держави було присвячено одне з питань апаратної наради, що відбулася 19 серпня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації

Під час виступу начальник управління агропромислового розвитку Білопільської районної державної адміністрації Іван МІСЮРА зазначив, що на виконання розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, райдержадміністрації, спільно з Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Державною інспекцією сільського господарства в Сумській області, доручено протягом липня-серпня 2013 року вжити необхідні заходи щодо формування запасів продовольчого  зерна для регіональних потреб на 2013-2014 маркетинговий рік у кількості  4330 тонн, у тому числі: пшениці – 3350 тонни, жита – 980 тонн.

         Посадовець акцентував увагу на тому, що у районі створений оперативний штаб з організації формувань запасів продовольчого зерна для регіональних потреб на 2013-2014 рік.

          У свою чергу, навів певні статистичні показники. Станом на 01 серпня 2013 року в районі сформовано запас продовольчого зерна для регіональних потреб в кількості 3300 тонн, що складає 76 % до потреби. За прогнозами, станом на 01 вересня 2013 року запас продовольчого зерна буде сформовано в кількості 4330 тонн.

«У рамках реалізації завдань Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності України питання продовольчої безпеки стоїть особливо гостро. Сьогодні Сумщина посідає лідерські позиції в країні за розвитком сільського господарства. Вагомий внесок у розвиток аграрної галузі робить і Білопільщина. Такий результат досягнуто завдяки умілій організації роботи, запровадженню сучасних технологій та плідній праці хліборобів», - наголосила на завершення виконуюча обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Віта КОРНІЄНКО.