Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ЗБИРАЮТЬ РЕКОРДНІ ВРОЖАЇ, ОСВОЮЮТЬ ІНВЕСТИЦІЇ ТА РОЗШИРЮЮТЬ ПОТУЖНОСТІ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗБІЖЖЯ

«На виконання Програми «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яку проголосив Глава держави, у нашому районі велика увага приділяється розвитку аграрної інфраструктури», - зазначив начальник управління  агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван МІСЮРА під час наради з питань стану розрахунків орендарів за оренду земельних часток та сплати податків з доходів фізичних осіб

Цьогоріч аграрії Білопільщини зібрали рекордний урожай ранніх зернових 95,7 тис. тонн, а це на 11,9 тис. тонн більше, ніж у минулому році.

Пшениці, за потреби 3,4 тис. тонн для споживчих цілей, зібрано 85,2 тис. тонн, 70 % якої – продовольча.

Аграрії нашого краю демонструють не тільки успішну роботу в збиранні рекордних урожаїв, а й в розширенні потужностей для зберігання збіжжя. Так, збудовано та введено в дію нову зерносушарку ТОВ ВП «Волна». Відновлено роботу Улянівського зернокомплексу, заплановано будівництво нового елеватора ТОВ «Вікторія», ведеться будівництво нових зерносушарок та приймально-сушильних комплексів на ПАТ «Вирівське ХПП», ТОВ «Білопільський елеватор», філії «Хлібна база» «Охтирського КХП».

Тільки в цьому році цими підприємствами освоєно 92,9 млн. гривень інвестиційних коштів. Крім того, сільськогосподарські підприємства району постійно оновлюють машинно-тракторний парк. За 8 місяців 2013 року придбано нової високопродуктивної техніки на суму 32,6 млн. гривень.