Районна газета

Завдання №1 для району: проведення комплексу весняних польових робіт

«Протягом останніх років наш район посідає лідируючі позиції з розвитку агропромислового комплексу в області і ми не повинні їх втратити», - зазначив очільник району.

За словами начальника управління агропромислового розвитку Білопільської районної державної адміністрації Івана МІСЮРИ, на сьогодні готовність ґрунтообробної та посівної техніки до проведення комплексу весняно-польових робіт складає 100%, тракторів - 88%, забезпеченість паливо-мастильними матеріалами складає 80%, в т.ч. бензином - 76%, дизпаливом - 73%, мастилами - 90%. Засобами захисту рослин господарства району забезпечені на 100%. Усе насіння, яке буде висіяне під урожай 2013 року відповідає потрібним кондиціям. «Щойно настануть сприятливі погодні умови, а це, орієнтовно, перша декада квітня, аграрії району розпочнуть весняні польові роботи» -, запевнив Іван Місюра.

На завершення засідання штабу Володимир Винокуров сказав, що проведення комплексу весняно-польових робіт не повинно залишатися без уваги, потрібно надавати методичні рекомендації, допомагати у вирішенні питань, що виникають у сільгосптоваровиробників під час проведення весняно-польових робіт.