Районна газета

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ РАЙОНУ!

Фонд майбутнього України 4 жовтня 2013 оголосив початок національного грантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України». Мета проведення конкурсу: підтримка проектів, орієнтованих на підвищення і створення інтелектуального капіталу України підключення держави до світових інтелектуальних процесів.

Фонд майбутнього України - це благодійна організація, діяльність якої спрямована на підтримку розвитку інтелектуального капіталу України, через організацію та проведення всеукраїнських і міжнародних виставок та презентацій, науково-практичних заходів, грантових конкурсів та інших форм інтелектуальної комунікації.

Національний грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України» є першою програмою, із якої Фонд майбутнього України розпочав свою діяльність.

Основні тематичні пріоритети конкурсу в 2013 році: майбутнє України в мінливому світі, майбутнє міст, осель і систем розселення, нове мислення для нового світу, освіта майбутнього, суспільство майбутнього та його нові цінності, здоров’я і довголіття, мистецтво для майбутнього, постіндустріальні економічні системи, інформаційні технології: майбутнє в сучасному світі, біотехнології, що змінюють світ, техніко-технологічні рішення майбутнього.

Заявки на участь у першому етапі Конкурсу приймаються до 3 лютого 2014 року. Пріоритет підтримці буде надано проектам, що демонструють можливість сталого розвитку після завершення фінансування зі сторони Фонду.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Конкурсу «Інтелектуальний капітал України»: http://grants.future-ukraine.org.ua або дізнатися за тел. (044) 207-4768 чи у відділі економічного розвитку і торгівлі Білопільської районної державної адміністрації за тел. (05443) 9-81-77, 9-15-48.