Районна газета

ПЕРЕЛІК КРЕДИТНИХ СПІЛОК

В Україні працює Національна комісія по здійсненню державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг (далі Нацкомфінпослуг)яка  здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Одним із основних завдань комісії є захист прав споживачів фінансових послуг шляхом застосування в межах своїх повноважень заходів впливу з метою запобігання і припинення порушень законодавства на ринку фінансових послуг.             

Враховуючи те, що споживачами фінансових послуг, які надаються кредитними спілками, є найбільш незахищені верстви населення- пенсіонери та люди похилого віку,  з метою захисту прав споживачів фінансових послуг  та запобігання недопущення порушень, сприяння  розвитку ринку небанківських фінансових установ та ефективної реалізації повноважень Нацкомфінпослуг,   створено сервісний центр з обслуговуваня учасників ринків  фінансових послуг. 

З метою запобігання шахрайським діям та тримання повної інформації щодо фінансових установ, у тому числі кредитних спілок, працює телефон сервісного центру (044) 2349907.

 

Кредитні спілки, що зареєстровані в Державному реєстрі фінансових установ.

Кредитні спілки, що зареєстровані в Державному реєстрі фінансових установ та мають діючі ліцензіі ( ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та /або ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучення коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки) станом на 30.09.2013.

Кредитна спілка, яка зареєстрована в Сумській області та не подає звітності більше 1 року.