Районна газета

НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРО РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ РАЙОНУ

«За січень-серпень 2014 року промисловими підприємствами району реалізовано продукції на суму 15,6 млн. грн.», - повідомив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН під час розгляду на засіданні колегії питання про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 9 місяців 2014 року

«Одним із основних підприємств та стабільних платників податків у Білопільському районі є ТОВ «Ворожба». Підприємство виготовляє понад 60 видів м’ясної продукції. В поточному році  впроваджено у виробництво 4 нових види продукції», - наголосила Ганна АНДРІЙЧУК, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Обсяги реалізованої продукції склали 9,6 млн.грн., що становить 102,2% обсяги виробленої продукції - 10,9 млн. грн., що становить 100,9% до відповідного періоду минулого року. Вироблено м’ясних виробів – 265 тонн, ковбасних виробів –187 тонн, напівфабрикатів – 48 тонн.На підприємстві працює 66 працівників, середня заробітна плата становить 1887 гривень.

ТОВ «Білопільський машинобудівний завод» реалізовано продукції на суму 695,6 тис.грн., що становить 40,2%, обсяги виробленої продукції склали 776,2 тис. грн., або 35,5% до відповідного періоду минулого року. Зменшення обсягів реалізації продукції відбулося в основному в зв’язку з відсутністю замовлень та відвантаження продукції на експорт. З метою стабільної підтримки роботи машзавод виготовляє насоси для перекачування рідких речовин, обладнання для зерносушарок та  іншу продукцію на замовлення. Керівництво заводу постійно займається пошуком нових замовлень та ринків збуту продукції. В зв’язку з переходом підприємств, установ, організацій на нові альтернативні види палива ТОВ «Білопільський машинобудівний завод» впровадило у виробництво твердопаливні котли потужністю від 10 до 300 квт, які замінять газові та електричні опалювальні пристрої. Дана продукція набула попиту та була реалізована КП «Теплосервіс – Білопілля», які встановлені у бюджетних закладах району. На замовлення для підприємств м Сум завершується виготовлення потужних котлів Чисельність працівників - 32 чоловіка, середня заробітна плата - 1850 гривень.

В районі сезонним виробництвом цегли займається цегельний завод розташований в с.Дудченки Воронівської сільської ради (власник Тесленко В.М.), проектна потужність підприємства 700 тис.штук цегли за виробничий сезон. Підприємством вироблено 500 тис.штук цегли, яка реалізувалася споживачам району та підприємствам міста.Суми. Заготовлено 300 тис.штук цегли-сирцю. В сезон на виробництві працювало 20 осіб.

В м. Білопілля працює підприємство ТОВ «ЛЕВ-ГРУП» по виробництву макаронних виробів під торговою маркою «Білопільська макаронна фабрика». На підприємстві виробляється 15 найменувань макаронних виробів, лінія з виробництва макаронів дозволяє виробляти до 300 тонн готової продукції на місяць. Продукція поставляється в бюджетні заклади району, реалізується населенню та за межі області.

Стабільно працюючим підприємством є Улянівська хлібопекарня, потужність якої 4 тонни хлібобулочних виробів на добу. На виробництві працює 38 робітників, виготовляється понад 60 видів хлібобулочної продукції, яка користується попитом не тільки в нашому районі, а й далеко за його межами. Хлібобулочні вироби поставляються також в закриті освітянські заклади Полтавської області. Проведена реконструкція колишніх приміщень Улянівського хлібозаводу, на базі якого у вересні 2014 року відкрито цех з виготовлення кондитерських виробів ФОП Дронь. Підприємство виготовляє понад 20 видів кондитерської продукції, в м.Білопілля проведено презентацію та виставку - продаж продукції місцевих кондитерів.

На території Жовтневої селищної ради створено та працюють два підприємства по переробці молока, виробництву масла та сиру. Це сільськогосподарський виробничий кооператив «Молочна перлина» в смт. Жовтневе потужністю 5 тонн молока за добу та ТОВ «ФУДСЕРВІС» в с. Шевченківка потужністю 10 тонн молока. Підприємства виготовляють до 8 видів найменувань сирної продукції.

Стабільно працюючим підприємством в місті Білопілля є колійний ремонтро-механічний завод Південної залізниці. За звітний період підприємством сплачено податків – 245,0 тис. гривень.