Районна газета

«ДО ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ ЗАЛИШИЛОСЬ ЗОВСІМ НЕБАГАТО ЧАСУ, ТОМУ НЕОБХІДНО ДОКЛАСТИ МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОГО ЙОГО ПОЧАТКУ»

На цьому наголосив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, в ході розгляду на засіданні колегії підготовки галузей економіки Білопільського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

«У закладах охорони здоров’я, а саме в Білопільській ЦРЛ виконано поточний ремонт котельні та 120 м водопроводу,підвалу та господарських приміщень, харчоблоку (190,0 тис. грн.), ремонт палат ортопедо - травматологічного відділення», - сказала у свої доповіді начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, екології та інфраструктури райдержадміністрації Олена ЯРКОВА.

Проведено ремонт водопроводу в ДЛ смт. Улянівка. Виконуються ремонтні роботи у амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Куянівка, АЗПСМ с. Павлівки.

У медичних закладах району замінено 62 вікна на металопластикові та 7 дверей.

У закладах, які опалюються природним газом проведена перевірка газових сигналізаторів, димовентиляційних систем, манометрів.

Проведені гідравлічні випробування внутрішніх систем теплопостачання у Білопільській ЦРЛ та Улянівській ДЛ.

Тверде паливо та дрова у закладах медицини заготовлено стовідсотково.

У районних закладах культури виконано гідравлічне випробовування мереж теплопостачання, ревізію водяних фільтрів, грязьовиків, перевірено запірну арматуру та арматуру для спуску повітря із системи опалення. Здано на повірку 3 лічильники теплової енергії.

Проведено поточний ремонт приміщення Іскрисківщинської сільської бібліотеки та замінено 4 вікна на склопакети, Сергіївської сільської бібліотеки та народознавчої кімнати, Кальченківського сільського будинку культури та замінено 10 вікон на склопакети, ремонт ганку Улянівської селищної бібліотеки. Розпочато капітальний ремонт Нововирківського будинку культури, із встановленням твердопаливного котла. Замінено вхідні двері у Товстянському будинку культури та музичній школі смт. Миколаївка.

Для опалення закладів культури заготовлено 108,5 м куб. дров (21,9%), 13,0 т вугілля (63,4%).

У тепловому господарстві підготовлено до роботи взимку 17 котелень із 18. Проведено стовідсоткове гідровипробування теплових мереж та внутрішньобудинкових систем опалення, профілактичний ремонт електричного обладнання котелень, гідравлічне випробування внутрішньобудинкових систем опалення у житлових будинках. Встановлено 2 нових підживлювальних насоси та обладнання хімводоочистки у котельні по вул. Спаська, 28 м. Білопілля.

На даний час тривають роботи ремонту теплової мережі по вул. Макаренка. Роботи заплановано виконати до 15.09.2017 року.

КП «Теплосервіс Білопілля» опалює 56 житлових будинків. У даний час 35 багатоквартирних житлових будинки обладнано вузлами обліку теплової енергії. У цьому році планується облаштувати вузлами обліку 8 житлових будинків.

У житловому фонді підготовлено 100 (90,9%) із 110 багатоквартирних житлових будинків. Виконується поточний ремонт дахів, вхідних дверей, оглядових вікон на дахах, приямків та остіклення вікон у під’їздах. Проводиться технічний огляд димових та вентиляційних каналів.

У водопровідно-каналізаційному господарстві підготовлено 14 водонапірних насосних станцій, 4 каналізаційних насосних станції, 88 артезіанських свердловин, що становить 100 відсотків. Виконано профілактичний ремонт насосного та електрообладнання на станції ІІ підйому води, каналізаційних насосних станцій і очисних споруд м. Білопілля, гідравлічну промивку та очищення внушньодворової каналізаційної мережі та оглядових колодязів у 5 будинках м. Білопілля. В даний час проводяться профілактичні ремонти насосного та електрообладнання артсвердловин, водорозбірних колонок, гідрантів, запірної арматури на водомережах. Виконується гідравлічна промивка каналізаційних колекторів та оглядових колодязів у м. Білопілля.

Замінено 0,3 км ветхого водопроводу в смт. Улянівка. Капітально відремонтовано 60 м водопроводу по вул. 40 років Перемоги в м. Білопілля. Замінено запірну арматури на свердловині в с. Коршачина.

Важливим у підготовці до зими є питання ремонту автомобільних доріг. Проведено капітальний ремонт 0,3 км вул. Макаренка в м. Білопілля на суму 537,9 тис. грн., поточний ремонт комунальних доріг по м. Білопілля – 8,1 км на суму 1299,7 тис. грн., по м. Ворожба - 4,9 км на суму – 209,6 тис. грн., а в селах Гуринівка, Новоіванівка і Ободи - ямковий ремонт 5,4 км, витрачено 197,1 тис. грн.

За кошти Річківської сільської ради та Служби автомобільних доріг у Сумській області – 150,0 тис. грн. проведено ремонт 8,0 км дороги по с. Річки та від Річок до Барил. В рахунок погашення боргу за 2016 рік у сумі 250,0 тис. грн. Службою автомобільних доріг у Сумській області виконано ремонт дороги загального користування по вул. О.Олеся та Торгова площа м. Білопілля. За кошти ТОВ «Білопілля Агро» у сумі 39,9 тис. грн.. відремонтовано під’їзду дорогу до с. Гуринівка. За кошти Гуринівської сільської ради відремонтовано під’їзду дорогу до с. Новоіванівка.

«Враховуючи вищевикладене можна сказати, що в цілому розпорядження голови обласної та районної державних адміністрацій виконується відповідно до встановлених термінів. Рівень готовності об’єктів соціальної сфери та житлового фонду складає 90 відсотків», - сказала на завершення Олена Яркова.

Володимир Верещагін звернув увагу виконкомів селищних, сільських, міських рад, на території яких знаходиться багатоквартирний житловий фонд, на необхідності пожвавлення роботи по перевірці і очищення димовентиляційних каналів та наданні відповідних актів до Білопільського цеху газового господарства до 10 вересня.

В обговоренні даного питання взяли участь Олександр ГОРЯЄВ, директор філії «Білопільський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», Павло ГАРКАВЕНКО, начальник комунального підприємства «Житловик Білопілля» та Віталій НАЗАРЕВСЬКИЙ,інженер виробничо-технічного відділу служби експлуатації систем газопостачання управління експлуатації ПАТ «Сумигаз».

За результатами розгляду даного питання прийнято відповідне рішення колегії.