Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Метою конкурсу «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» є підвищення обізнаності населення про переваги і здобутки децентралізації, а також висвітлення кращих практик, ініціатив й позитивних зрушень в розвитку територіальних громад області

Як розповіла на апаратній нараді в облдержадміністрації заступник голови обласної ради Тетяна ГОЛОВКО, у конкурсі беруть участь матеріали, які опубліковані вперше в період з 1 січня по 30 жовтня 2018 року. Проводиться він у чотирьох номінаціях – краща онлайн-публікація, краща друкована стаття, кращий радіоматеріал, кращий відеоматеріал.

У кожній номінації визначено три премії. Грошова винагорода за перше місце складає 10 тисяч гривень, за друге – 7 тисяч гривень, за третє – 5 тисяч гривень. Кожен учасник може подати до трьох робіт, оформивши їх відповідними заявами. Для участі у конкурсі необхідно до 1 листопада заповнити онлайн-заявку.

Переможці конкурсу будуть визначені до 30 листопада поточного року, а нагородження відбудеться до Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня.