Районна газета

CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO

За інформацією Торгово-промислової палати України 5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться ІІ виставка імпортних товарів і послуг - ChinaInternationalImportExpo– найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій

У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина.

Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 року та B2B сесії з китайськими компаніями.

Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатися до заступника Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія +380(67)662 96 56, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.