Районна газета

ЮРІЙ ГЕДЕРИМ: «ОСНОВОЮ РОЗВ’ЯЗАННЯ НАГАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ РАЙОНУ Є ДІЛОВА КОНСТРУКТИВНА СПІВПРАЦЯ ПІДПРИЄМЦІВ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ»

Про це зазначив голова  райдержадміністрації під час урочистостей до Дня підприємця

 «Шановні підприємці, ви не тільки започаткували власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, ви створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнююте бюджет району та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми. 

З кожним роком розширюється підприємницький сектор, що є вагомою складовою економіки. Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні», - зазначив голова райдержадміністрації. 

Юрій Гедерим наголосив, що на переконання Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, створення сприятливих умов для ведення бізнесу забезпечить надходження інвестицій у регіони, відтак і реалізацію тих чи інших проектів, розвиток територій. Серед інструментів досягнення цієї мети він назвав налагодження ефективної роботи дозвільних центрів, спрощення системи надання адміністративних послуг, співпрацю у рамках державно-приватного партнерства.

«Основою розв’язання нагальних проблем є ділова конструктивна співпраця підприємців, їхніх об’єднань, з органами влади, вирішення найбільш актуальних питань розвитку підприємництва та вдосконалення державної регуляторної політики на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги», - сказав Юрій Гедерим. 

Очільник району констатував, що від суб’єктів малого та середнього підприємництва цьогоріч до бюджетів всіх рівнів надійшло більше ніж 23 мільйона гривень. Фізичними особами-підприємцями створено 310 робочих місць.

Посадовець подякував підприємцям за сумлінну працю, підтримку, побажав успіхів у роботі, удачі у всіх починаннях, здоров’я, добробуту, миру  у родинах.

Грамотами Білопільської районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, високу культуру обслуговування, створення нових робочих місць, професіоналізм нагороджено переможця в номінації «Кращий підприємець – фізична особа у сфері торгівлі» Антоніну МІТЮН, у номінації «Краще підприємство у сфері виробництва» - директора ТОВ «Ворожба» Олексія ІЩЕНКА, у номінації «Кращий підприємець у сфері перевезень» - Сергія МУХУ, у номінації «Кращий підприємець-фізична особа у сфері ресторанного господарства» - Миколу БУБЛИКА, у номінації «Краща жінка підприємець» - Ольгу ПОНОМАРЕНКО, у номінації «Кращий заклад торгівлі» - Віктора НОВІКОВА.