Районна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА «СИЛА ДУХУ»

Регіональний етап Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», відбудеться 15 червня 2018 року в легкоатлетичному манежі Сумського Державного університету. Учасники змагатимуться в таких видах спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, дартс

Побажати вдалих виступів та вручити подарунки учасникам змагань завітали голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та депутат Сумської обласної ради Юрій ХРИСТІЙ.

Білопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області представлятимуть 5 учасників змагань: СТЕЦЕНКО Микола, ІВАНИЦЬКИЙ Сергій, МАРТИНЕНКО Анатолій, САХНЕНКО Юрій та РУДИЧЕНКО Микола.

«Залучення потерпілих на виробництві, інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації є одним із головних наших завдань, аби ці люди відчували, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою і про них є кому піклуватись», - сказав Володимир Верещагін.

Очільник району побажав спортсменам міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог на змаганнях, що символізують силу, велич духу і мужність!

За результатами змагань будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цьогоріч відбудеться в місті Ужгороді з 12 до 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» - це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві. Фонд соціального страхування України забезпечує супровід учасників спартакіади на весь строк проведення змагань. Фінансування підготовки та проведення спартакіади здійснюється за рахунок коштів бюджету Фонду

Матеріально підтримали учасників змагань керівники ТОВ АФ «Вікторія» Сергій БОНДАРЕНКО та ТОВ «Білопілля Агро» Віталій КУЗІН, голова Буринської ОТГ Віктор ЛАДУХА, а депутат обласної ради Юрій Христій придбав учасникам спартакіади спортивну форму та забезпечив піврічну підписку на одне з періодичних районних видань.