Районна газета

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙВІЙСЬККОМАТУ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН привітав військовослужбовців Білопільського районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

«Ми перебуваємо на історично важливому етапі — наше покоління є очевидцем і безпосереднім учасником становлення справжнього українського війська, що демонструє зразки героїзму, відданості народові та вірності присязі», - зазначив очільник району, вітаючи військовослужбовців.

В умовах, які склалися сьогодні в Україні, Білопільський райвійськкомат знаходиться на передньому краї реалізації державної політики в частині комплектування підрозділів Збройних Сил України. Завдяки вашій наполегливості, патріотизму, відданості державній справі та вірності військовій присязі протягом останніх років стовідсотково виконувалися завдання по відбору громадян на військову службу за контрактом та призову громадян на строкову військову службу.

«Щиро вдячний вам, за те, що незважаючи на всі виникаючі проблеми сьогодення, вами з успіхом виконуються всі державні завдання», - сказав Володимир Верещагін.

«Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, звершення всіх планів і задумів, успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України», - сказав на завершення посадовець.

Привітали військовослужбовців також заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, начальник Білопільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Андрій АНІСІМОВ та начальник відділу прикордонної служби «Білопілля» Максим ЯРОВИЙ.

За якісне виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України кращі військовослужбовці райвійськкомату відзначені Почесними грамотами Білопільської районної державної адміністрації та Білопільської районної ради.