Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ВШАНОВУЄ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НА СХОДІ ДЕРЖАВИ

13 серпня в місті Білопілля на центральному кладовищі, біля могили Сергія ГОРДІЄНКА віддати шану загиблому Герою зібралися батьки, родичі, друзі, представники влади, військкомату та просто небайдужі білопільці

В знак вічної пам’яті про подвиг Сергія Гордієнка присутні поклали квіти до могилиГероя.

Під час обстрілу вночі 13 серпня 2014 року підрозділ, в якому служив Сергій Миколайович, спробував прорватися із оточення. У ході прориву Сергій Гордієнко загинув. Тіло його було знайдено на полі неподалік с. Степанівка, що в декількох кілометрах від Савур-могили.

Заступниця голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ висловила співчуття родині загиблого, батькам, дружині, сину, друзям на адресу Сергія Гордієнка, згадуючи його, як справжнього патріота України, прекрасну людину, доброго і люблячого сина, чоловіка і батька, брата.

Також, цього дня на подвір’ї Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка, в якій навчався Сергій Миколайович, зібрались вчителі, шкільна молодь, жителі міста Білопілля та представники влади. Присутні вшанували пам’ять загиблого Героя хвилиною тиші та поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на будівлі школи.