Районна газета

АПАРАТНЕ НАВЧАННЯ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням керівника апарату Білопільської районної державної адміністрації Ірини РАДЧЕНКО відбулось апаратне навчання в якому взяли участь керівники та працівники відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про порядок заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування присутніх детально ознайомив Богдан САВЧУК, начальник відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату Білопільської районної державної адміністрації.

Про затвердження номенклатури справ розповіла Інна ДРЯГАЛІНА, начальник архівного відділу Білопільської районної державної адміністрації.

Головний спеціаліст відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату Білопільської районної державної адміністрації Валентина ОПАНАСЕНКО проінформувала про оновлення  інформації на сайті Білопільської районної державної адміністрації.

Підсумовуючи розглянуті питання, Ірина РАДЧЕНКО наголосила про персональну відповідальність кожного про виконання завдань, визначених під час апаратного навчання.