Районна газета

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ – ГЕРОЇНЯ»

Жительці міста Білопілля КУРИЛЕНКО Марії Петрівні, відповідно до Указу Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, було присвоєно Почесне звання «Мати - героїня». Звання «Мати - героїня» присвоюється за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку.

Вручив державну нагороду «Мати - героїня» матері 5 дітей голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ. Очільник району побажав Марії Петрівні щастя, здоров’я та довгих років життя. До привітань приєдналася численна родина багатодітної матері.

 

ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ШКІЛЬНИХ КОМАНД РАЙОНУ ОТРИМАЛИ КУБОК ГОЛОВИ РДА

Відбувся фінал районного турніру з футболу, присвячений Дню Великої Перемоги. Проходив він вперше в нашому районі, за ініціативи та підтримки Білопільської районної державної адміністрації

У першому етапі цих змагань взяло участь 15 збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів району. У фіналі брало участь 3 команди. За результатами змагань ІІІ місце посіла команда Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, друге – Жовтнева спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, а переможцями стала команда Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ У ЗВ'ЯЗКУ З ДНЕМ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Шановні співвітчизники! Дорогі ветерани!

Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими у найбільшій в історії людства війні, згадуємо мільйони полеглих українців.

22 червня 1941 року гітлерівські війська вторглися на нашу землю, якій судилося надовго стати центром кровопролитних оборонних боїв і наступальних операцій.

Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат.

СУМЩИНА ДОПОМАГАЄ ЖИТЕЛЯМ СЛОВ’ЯНСЬКА

Сільгосптоваровиробники Великописарівського району відправили на Схід 6 тонн гуманітарного вантажу

«Слов’янськ – одне з міст Донбасу, яке серйозно постраждало від дій бойовиків. Тому сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та населення Сумщини активно долучилися до збору гуманітарного вантажу для його жителів. Допомога включає в себе найнеобхідніше: борошно, крупи, макарони, цукор, олію», – прокоментував директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

ІВАН МІСЮРА: ВЕТЕРАНАМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ – СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ТУРБОТУ»

На цьому перший заступник голови райдержадміністрації наголосив під час урочистостей, присвячених Дню ветерана

«Цього дня вся у наша держава вшановує людей, які все життя наполегливо і старанно працювали, які є прикладом мужності, героїзму і відваги для нас», - сказав під час виступу посадовець.

Іван Місюра зазначив, що не зважаючи на складну фінансову та суспільно-політичну ситуацію, яка склалася нині в Україні, влада працює над створенням всіх необхідних умов для того, щоб  ветерани не залишалися на одинці зі своїми проблемами, відчували підтримку і турботу. 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ – ІНВАЛІДІВ!

2 грудня 2014 року о 10 годині в районному Будинку культури м. Білопілля відбудеться урочистий захід з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями для дітей-інвалідів та інвалідів «Майстри країни мрій».

У програмі: виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва та майстер-класи, концертна програма, благодійна акція «Діти-дітям».