Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

З 10 квітня в районі стартувала щорічна акція «За чисте довкілля», яка традиційно проходить в усіх населених пунктах України

Виконання заходів з проведення акції в Білопільському районі обговорили на апаратній нараді, яку провів голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, екології та інфраструктури Білопільської районної державної адміністрації Олена ЯРКОВА, на Білопільщині заходи із благоустрою розпочались відразу після сходження основної маси снігу і триватимуть не лише до закінчення акції 5 травня.

У рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в районі 21квітня заплановано проведення Дня благоустрою населених пунктів, протягом якого закликають всіх свідомих людей долучитися до наведення порядку на території, що поруч.

Кожен активний житель може взяти участь у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибиранні та приведенні в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок транспорту, висадженні дерев, кущів, закладці газонів та квітників.