Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ВІДПРАВИЛА 12 НОВОБРАНЦІВ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Привітали новобранців заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ та заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ

«Я дякую вам за те, що ви не ховаєтесь від військового обов’язку. Я пишаюсь вами. І впевнена, що армія додасть вам мужності, сили і ви станете справжніми чоловіками, захисниками своєї землі», – наголосила Ольга Нестерович.

За словами військового комісара районного військового комісаріату, полковника Вадима ЄВТУШЕНКА, наразі на строкову службу від Білопільщини йде 12 юнаків. Усі вони служитимуть у лавах Збройних Сил по всій території України. В зону проведення АТО призовників відправляти не будуть.

Ольга Нестерович впевнена, що ці юнаки з честю виконають свій обов’язок перед Вітчизною та стануть однією дружньою армійською родиною, пройдуть справжню «школу життя».

«Нинішні події в Україні ще раз нагадали, що держава повинна мати сильну озброєну армію, добре навчених мотивованих воїнів, сильних військових спеціалістів, – говорила вона. – Шановні новобранці! Саме ви – нове покоління українських солдатів. Багато в чому від вас залежить, якою бути українській армії завтра. І ваше завдання на наступний рік – загартовуватися, опановувати військову справу. Нехай служба для вас буде мирною».

Всі новобранці отримали військові квитки і вже зовсім скоро опановуватимуть військову справу, щоб стати гідними нащадками нашого роду козацького – захисниками України.