Районна газета

МИ ПОВИННІ РАЗОМ ВІДСТОЯТИ ДОРОЖНІ КОШТИ

З такими словами заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ звернувся до депутатів обласної ради на засіданні сесії обласної ради

Посадовець подякував народним обранцям за принципову позицію та підтримку звернення до керівництва держави щодо неприпустимості зменшення фінансування з державного бюджету дорожніх ремонтних і будівельних робіт в Сумській області. Звернення прийняте більшістю голосів.

Зібрання позачергової сесії облради викликано поширенням у ЗМІ інформації про можливе зняття 117 мільйонів гривень Дорожнього фонду, що передбачалися на ремонт дороги Київ – Суми – Юнаківка в межах Сумської області, та перерозподілу їх на інші регіони.

У своєму зверненні, зокрема, депутати обласної ради зазначають, що розподіл коштів Дорожнього фонду держаного бюджету здійснювався з урахування стану автодоріг кожного регіону і обсяг виділених для Сумської області коштів, незважаючи на своє стратегічне значення, близькість до кордону та вкрай жахливий стан автошляхів, є недостатнім навіть для вирішення нагальних питань дорожнього будівництва. На користь ефективної роботи дорожніх служб Сумської області говорить інформація Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, за якою Сумська область уже використала 41%  коштів Дорожнього фонду, що є шостим результатом по Україні.

Також депутати звернулися до Генерального прокурора України, директора Національного антикорупційного бюро, Міністра внутрішніх справ та голови СБУ щодо необхідності термінового вжиття заходів з недопущення блокування дорожнього будівництва через безпідставне призупинення тендерної процедури.