Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ ІЗ ГЕРОЄМ, ЗАГИБЛИМ У ЗОНІ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Сьогодні, 28 серпня 2018 року, у селі Сергіївка Білопільського району рідні, близькі, земляки попрощалися зі Станіславом Васильовичем Д’яконовим.

 

         Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН висловив щирі співчуття родині загиблого. «З болем дізналися про загибель молодого хлопця, земляка, справжнього патріота, який віддав своє життя за цілісність держави, незалежність та майбутнє України. Прийміть найщиріші співчуття у цей скорботний час. Світла пам'ять про Станіслава назавжди залишиться в наших серцях. Сумуємо разом з вами», - говорить очільник Білопільщини.

Станіслав Васильович народився 24.03.1985 року в селі Червоне Кальченківської сільської ради, з 2001 року проживав у селі Сергіївка. З лютого 2015 по  квітень 2016 року перебував у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, а 14 листопада 2016 року підписав контракт зі Збройними Силами України.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…