Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО ВРУЧИВ БІЙЦЯМ ООС НАГОРОДИ

Напередодні Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО і голова обласної ради Володимир ТОКАР відзначили учасників ООС нагородами Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» 

Керівник спілки ветеранів ООС у Сумській області Володимир ЛАВРИК передав право очільникам області вручити медалі і відзнаки бійцям, які з честю захищали кордони нашої держави, і матерям та дружинам, які чекали вдома своїх чоловіків і синів та підтримували їх у важкі хвилини.

«Вже третій рік поспіль ми відзначаємо День Захисника України саме на Покрову, яка вважається захисницею українського козацтва. Дуже важливо пам’ятати про ваші героїчні вчинки, мужність і відвагу, тому ми дякуємо вам за відданість українському народові і державі», – сказав Микола Клочко.

Принагідно, Микола Клочко і Володимир Токар поспілкувалися з присутніми, відповіли на актуальні питання та надали конкретні пропозиції щодо їх вирішення.