Районна газета

ПИТАННЯ РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ ПОТРЕБУЄ СУТТЄВОГО ПОКРАЩЕННЯ В МІСТАХ, РАЙОНАХ ТА ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ СУМЩИНИ

Про це зазначив директор обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександр МИЛАШ під час підсумкової наради щодо виконання основних напрямків та завдань цивільного захисту за 2018 рік

За його словами, на Сумщині протягом 2018 року місцеві матеріальні резерви для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій збільшилися. Зокрема на 44 одиниці засобів малої механізації, 8113 літрів дизельного пального, 5125 літрів бензину, 1664 листів шиферу, 110 квадратних метрів скла, 249 рулонів руберойду.

«Суттєве поповнення матеріального резерву здійснено у містах Шостка, Глухів, Сумському, Середино-Будському, Шосткинському та Ямпільському районах, а у містах Конотоп, Охтирка, Ромни, Білопільському, Великописарівському, Охтирському та Путивльському районах у минулому році придбання матеріальних резервів не відзначалося», - говорив Олександ Милаш.

За його словами, згідно нормативних документів, резервний фонд повинен бути не менше 1% загального фонду бюджету. Станом на 12 грудня 2018 року кошти резервного фонду, які можуть бути використані для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у випадку їх виникнення, задовільний лише у місті Конотоп, Глухівському, Лебединському та Охтирському районах. У решті міст та районів обсяг резервного фонду не відповідає вимогам».

Олександр Милаш наголосив, що керівництво зазначених територій  має повністю усвідомити важливість питання захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій та персональну відповідальність за безпеку і життя людей.