Районна газета

НА СУМЩИНІ У СИСТЕМІ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ 183 ЕЛЕКТРОСИРЕНИ

Система оповіщення цивільного захисту Сумської області постійно тестується та у будь який час готова до виконання завдань за призначенням. Про це доповів заступнику голови облдержадміністрації Івану БОРШОШУ директор обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександр МИЛАШ

За словами Олександра Милаша, наразі до системи оповіщення на Сумщині входить 183 електросирени, із них 115 електросирен централізованого запуску, 54 радіотрансляційних вузлів та 18936 радіоточок проводового мовлення.

Під час підсумкової наради щодо виконання основних напрямків та завдань цивільного захисту за 2018 рік директор Департаменту відмітив, що протягом 2015-2018 років на Сумщині встановлено 7 автоматизованих робочих місць (Ямпільська, Роменська, Сумська, Глухівська райдержадміністрації, Шосткинська міська рада, обласний Департамент цивільного захисту населення).

Зокрема протягом 2018 року за рахунок обласного бюджету придбано 4 сигнально-гучномовних пристрої, які встановлено в Липоводолинському районі, та 1 автоматизоване місце чергового, на загальну суму 255,5 тис. гривень.

За підсумками наради заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ вручив почесні грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації кращим працівникам за вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту Сумської області та за результатами підсумку роботи у 2018 році.